MEMORIÁL V. MARKA

Historie Memoriálu Vojtěcha Marka

Hrán v rámci tradiční lhenické Svatojakubské pouti

Fotbalový turnaj pořádaný na počest zasloužilého dlouholetého funkcionáře (zesnulého dne 29.11.1999) a i dalších zasloužilých o lhenický SK.

Čest jejich památce!

 

1. ročník v roce 2000

Účastníci: SK Lhenice, TJ Netolice, FK Český Krumlov a Union Neustift (Rak.)
Umístění SK Lhenice: 1. místo
Finálový zápas: SK Lhenice – TJ Netolice 6:1
Ocenění: Nejlepší hráč – H. Bugner (Neustift), střelec – V. Hůrský (SKL – 5 branek), brankář – M. Luger (Neustift)

2. ročník v roce 2001

Účastníci: SK Lhenice, TJ Netolice, FK Český Krumlov a Union Neustift (Rak.)
Umístění SK Lhenice: 3. místo
Finálový zápas: TJ Netolice – Union Neustift 6:2
Ocenění: Nejlepší hráč – O. Jakl (SKL), střelec – J. Hrbek (TJ Netolice – 4 branky), brankář – M. Luger (Neustift)

3. ročník v roce 2002

Účastníci: SK Lhenice, TJ Netolice, SK Jankov a Sokol Chvalšiny
Umístění SK Lhenice: 1. místo
Finálový zápas: SK Lhenice – TJ Netolice 5:1
Ocenění: Nejlepší hráč – P. Bumba (SKL), střelec – I. Čech (SK Jankov – 3 branky), brankář – P. Boška (SKL)

4. ročník v roce 2003

Účastníci: SK Lhenice, SK Jankov, Sokol Chvalšiny a TJ Vitějovice
Umístění SK Lhenice: 2. místo
Finálový zápas: SK Jankov – SK Lhenice 5:0
Ocenění: Nejlepší hráč – Měchura (Chvalšiny), střelec – Burcar (Chvalšiny – 3 branky), brankář – P. Boška (SKL)

5. ročník v roce 2004

Účastníci: SK Lhenice, Sokol Chvalšiny, TJ Vitějovice a FK Chelčice
Umístění SK Lhenice: 3. místo
Finálový zápas: Sokol Chvalšiny – FK Chelčice 3:2
Ocenění: nezjištěno

6. ročník v roce 2005

Účastníci: SK Lhenice, Sokol Chvalšiny, TJ Vitějovice a FK Chelčice
Umístění SK Lhenice: 1. místo
Finálový zápas: SK Lhenice – FK Chelčice 5:2
Ocenění: Nejlepší hráč – M. Vrábel (Chvalšiny), střelec – P. Lukšovský (SKL – 4 branky), brankář – P. Boška (SKL)

7. ročník v roce 2006

Účastníci: SK Lhenice, Sokol Chvalšiny, TJ Vitějovice a FK Chelčice
Umístění SK Lhenice: 3. místo
Finálový zápas: TJ Vitějovice – Sokol Chvalšiny 2:1
Ocenění: Nejlepší hráč – V. Ludačka (Vitějovice), střelec – J. Motz (SKL – 3 branky), brankář – P. Boška (SKL)

8. ročník v roce 2007

Účastníci: SK Lhenice, Sokol Chvalšiny, FK Chelčice a SK Ktiš
Umístění SK Lhenice: 1. místo
Finálový zápas: SK Lhenice – SK Ktiš 6:0
Ocenění: Nejlepší hráč – J. Motz (SKL), střelec – J. Bbaůrek (SKL – 3 branky), brankář – J. Iral (FK Chelčice)

9. ročník v roce 2008

Účastníci: SK Lhenice, FK Chelčice, FK Lažiště a FK Týn nad Vltavou
Umístění SK Lhenice: 1. místo
Finálový zápas: SK Lhenice – FK Chelčice 4:0
Ocenění: Nejlepší hráč – R. Švec (SKL), střelec – R. Švec (SKL) a J. Hrbek (FK Lažiště) – oba 3 branky, brankář – P. Novák (FK Chelčice)

10. ročník v roce 2009

Účastníci: SK Lhenice, 1. FC Netolice, FK Lažiště a Tatran PT 1999
Umístění SK Lhenice: 4. místo
Finálový zápas: Tatran PT 1999 – 1. FC Netolice 2:1
Ocenění: Nejlepší hráč – J. Motz (SKL), střelec –A. Chvosta (FK Lažiště – 3 branky), brankář – P. Šanda (Netolice)

11. ročník v roce 2010

Pro nezpůsobilý terén turnaj neuskutečněn.

12. ročník v roce 2011

Účastníci: SK Lhenice, 1. FC Netolice, Tatran PT 1999 a Šumavan Vimperk
Umístění SK Lhenice: 4. místo
Finálový zápas: Šumavan Vimperk – Tatran PT 1999 1:0
Ocenění: Nejlepší hráč – I. Čech (Tatran PT), střelec – O. Málek (Vimperk – 4 branky), brankář – J. Formánek (Tatran PT)

13. ročník v roce 2012

Účastníci: SK Lhenice, 1. FC Netolice, Tatran PT 1999 a Šumavan Vimperk
Umístění SK Lhenice: 3. místo
Finálový zápas: 1. FC Netolice – Tatran PT 1999 2:1
Ocenění: Nejlepší hráč – M. Baloušek (Netolice), střelec – P. Bajčík (Tatran PT – 2 branky), brankář – T. Kabelka (Netolice)

14. ročník v roce 2013

Účastníci: SK Lhenice, 1. FC Netolice, Tatran PT 1999 a Blaník Strunkovice
Umístění SK Lhenice: 3. místo
Finálový zápas: Tatran PT 1999 – 1. FC Netolice 0:0, na pen. vítěz Tatran PT 1999
Ocenění: Nejlepší hráč – M. Kadlec (Tatran PT), střelec – R. Pořádek (SKL– 3 branky), brankář – J. Dvořák (Tatran PT)

15. ročník v roce 2014

Účastníci: SK Lhenice, 1. FC Netolice, Tatran PT 1999 a Blaník Strunkovice
Umístění SK Lhenice: 2. místo
Finálový zápas: Tatran PT 1999 – SK Lhenice 3:1
Ocenění: Nejlepší hráč – L. Kopf (SKL), střelec – V. Vlášek (Netolice – 2 branky), brankář – J. Váša (Strunkovice)

16. ročník v roce 2015

Účastníci: SK Lhenice, Tatran PT 1999, Blaník Strunkovice a Sokol Chvalšiny
Umístění SK Lhenice: 1. místo
Finálový zápas: Sk Lhenice – Tatran PT 1999 2:0
Ocenění: Nejlepší hráč – R. Iliev (SKL), střelec – J. Kureš (Strunkovice – 4 branky), brankář – J. Formánek (Tatran PT)

17. ročník v roce 2016

Účastníci: SK Lhenice, Sokol Chvalšiny a FK Lažiště (systém „každý s každým“)
Umístění SK Lhenice: 1. místo
Tabulka: 1. SK Lhenice – 6 bodů, 2. FK Lažiště – 3 body a 3. Sokol Chvalšiny – 0 bodů
Ocenění: Nejlepší hráč – M. Sedláček (FK Lažiště), střelec – J. Mrkvička (SKL– 3 branky), brankář – R. Suchý (SKL)

18. ročník v roce 2017

Účastníci: SK Lhenice, Sokol Chvalšiny a Blaník Strunkovice (systém „každý s každým“)
Umístění SK Lhenice: 1. místo
Tabulka: 1. SK Lhenice – 5 bodů, 2. Sokol Chvalšiny – 3 body, 3. Blaník Strunkovice – 1 bod
Ocenění: Nejlepší hráč – T. Tůma (SKL), střelec – L. Fučík (Chvalšiny – nejhezčí gól), brankář – K. Štěch (Strunkovice)

 

FOTOGALERIE Z MEMORIÁLŮ V. MARKA

 

Historický přehled Memoriálu Vojtěcha Marka v PDF formátu ke stažení zde.