Co nového ve lhenickém SK 2014/2015

Do nové mistrovské sezóny s novým realizačním týmem.
Hracím dnem mistr.utkání „áčka“ doma bude nadále sobota.

 

A tým bude v novém sout.roč.2014/15 účastníkem I.B třídy sk.B (14 účastníků), kam byl přeřazen ze skupiny A, a to pod vedením nového trenéra Pavla Hodiny (bývalého hráče FK Lažiště), hrajících jeho asistentů Lukáše Kopfa a Tomáše Tůmy a vedoucího družstva Jana Sury (případně též Petra Trnky). Hráčský kádr oproti tomu loňskému nedozná významnějších změn, když po dlouhodobějších zraněních se většina hráčů již zapojila do přípravy a v mistrovských zápasech budou k dispozici (gólman P.Trnka, T.Tůma, R.Pořádek, J.Schön, v rekonvalescenci dále ještě zůstávají R.Sura a J.Pokorný). V týmu na hostování (z Tatranu Volary) nadále zůstává R.Iliev, v jednání je hostování R.Hudece (z 1.FC Netolice) a naopak  hostování J.Motze v Kaplici se nejpravděpodobněji změní v přestup. Hracím dnem mistr.utkání „áčka“ doma bude nadále sobota.

Širší hráčský kádr SK Lhenice A pro sout.roč.2014/15: (dle ABC pořadí) – gólmani P.Boška, P.Trnka, J.Vágner (využitelný dle dohody zejména pro B tým) – S.Bečvář,J.Beran, J.Borovka, Vl.Burda, R.Hudec ?, R.Iliev, O.Jakl, M.Kanaloš (D), L.Kopf, P.Lukšovský, M.Mahák (D), J.Mrkvička, K.Muška, V.Pilát, R.Pořádek, J.Prenner, P.Prenner ml., J.Růžička, J.Schön, P.Sýkora (D), P.Šíma, T.Tůma, P.Vincik (D).

Rezerva SK Ktiš/Lh.B v OP Prachaticka bude startovat v jeho A skupině, neboť OP byl opětně rozdělen do dvou skupin (A a B) po osmi účastnících s následnou nadstavbou, s koučem Pavlem Prennerem st. a vedoucím družstva Janem Surou. V „béčku“ budou dostávat příležitost, krom kmenových hráčů, též dorostenci a další hráči z širšího kádru A týmu, v případě potřeby i někteří z „pětatřicítky“.

Přípravka poprvé ve dvou soutěžích OP na Prachaticku a to na sobě zcela nezávislých – v OP „minipřípravek“ hraném formou turnajů vždy střídavě na hřišti jednoho z účastníků v rozestavení 4+1, s hracími dny středami (8.účastníků) a v OP přípravek starších, hraném v samostatných zápasech v cyklu doma – venku v rozestavení na hřišti 5+1 s hracími dny sobotami (12 účastníků). Naši benjamínci vstoupí do obou soutěží pod vedením trenéra Petra Trnky, do dvou proto (přípravky ml. a st.), že někteří z nich  již postoupili do věkově vyšší kategorie.