M.Fišer
P.Vincik
Dále do hry vstupovali: L.Balogh, D.Šindelář

Sled branek a jejich střelci:
0:1 – 35.´ D.Šindelář, 1:1 – 55.´ O Málek, 2:1 – 66.´ T.Žofka, 2:2 – 71.´ L.Balogh, 2:3 – 84.´ L.Balogh

Stručně k průběhu zápasu
Oba aktéři generálky na start do nového soutěžního ročníku 2021/22 vstoupí o příštím víkendu (14.-15.8.) do svých příslušných soutěží – domácí, Vimperští do I.A třídy skupiny A, hosté, Lheničtí do I:B třídy skupiny B. Favorizovaní proto byli Vimperští, navíc na svém domovském hřišti. Přesto Lheničtí poslední přípravný zápas s kvalitním soupeřem zvládli lépe a podle jeho průběhu, vcelku zaslouženě, jej dovedli k těsnému vítězství.
Po vstupu do utkání byli častěji na míči,získávali herní převahu a ve 35.´ se také Šindelářem ujali vedení (0:1) a do poločasové otáčky šli s jednogólovým náskokem. Úvod poločasu druhého ale nezachytili, Vimperští počali mít herně navrch a dokázali dvěma vstřelenými brankami, v 55.´ Málkem (1:1) a v 66.´ Žofkou, otočit vývoj zápasu. Poté hosté vyrovnali hru, postupně se navraceli k té, kterou produkovali v prvním poločase, a dvěma gólovými trefami Balogha, v 71.´ na 2:2 a v 84.´ na 2:3, nakonec strhli výhru v zápase na svou stranu. Ta by měla lhenický tým ještě více nabudit na premiérový „mistrák“ doma (15.8.) se strakonickým Juniorem „B“.

Autor článku: Jan Bumba