Střídání: 46.‘ ↑ Mrkvička ↓ Kopf; 77.´ ↑ Vincik ↓ Dom.Kiš
Dále do hry připraveni: P.Šindelář, Trojan, Burda

Trenér: Ivo Čech                     Vedoucí týmu: Pavel Boška

Ze soupisky Sokola Bavorov:
Oláh – Štech (74.´ Hubáček), Folta, P.Gašpar, Řezač (K), Funda, Líkař , Begiri (Sluka 68.´), F.Gašpar, Fȁrber, Kříž

Lheničtí hned v samém úvodu utkání Bavorovské zaskočili vstupním tlakem a již ve 2.´ šli do vedení (1:0). Ti se z něho po obdržené brance vymanili, útočně byli smělejší, počali být v rychlých únicích nebezpeční a v 11.´ z jednoho takového srovnali na 1:1. V dalším hracím čase 1.poločasu již při vyrovnanější hře oboustranně vznikající brankové možnosti pro nepřesné jejich zakončování a i díky pozorným obranám zůstaly nevyužity, a tak při poločasové otáčce byl průběžný stav stále 1:1.
Průběh druhého poločasu v mnohém kopíroval ten prvopoločasový. V jeho počátku za herní převahy, se domácí opět v 61.´ ujali vedení (2:1), ale jen do 75.´, kdy hosté znovu vyrovnali. Poté, s blížícím se závěrem zápasu, se hostující tým již spíše soustřeďoval na vybojování pro ně přijatelné remízy, domácí tým se i nadále obtížněji prosazoval proti hře soupeře, spočívající v důslednosti a i tvrdosti v osobních soubojích i za cenu faulů, o čemž svědčí i poměr žlutých karet 2:7, též v pozorné defenzivě a v rychlých nebezpečných výpadech. Domácí sice byli častěji na míči, ale tentokrát za zbytečných jeho ztrát nepřesnými přihrávkami či při obcházení protihráčů o něj přicházeli, jakož i v prosazování se ke střeleckému přesnějšímu zakončování se přes obranu dostávali obtížněji..
A tak plichta asi celkově odpovídá průběhu tohoto utkání.

Podstatné momenty zápasu:
První poločas
2.´- po rohovém kopu Lhenických, Tůmově hlavičce do tyče odražený míč Mahák
uklidil do sítě 1:0
4.´- po centru do šestnáctky a další Tůmově hlavičce, Rosa ve snaze dorazit balón
mezi tyče zahrál v šanci rukou a spatřil žlutou kartu
8.´- po rozehraném trestném kopu domácími si se střelou Rosy k tyči gólman Oláh
poradil
11.´- po rohovém kopu nastala před domácím gólmanem Plojharem pořádná mela, při níž Kiš nejprve vyhlavičkoval míč z branky, poté další již soupeřova hlavička skončila na břevně, a ta následná Folty už zapadla do sítě 1:1
16.´- po rozehraném „trestňáku“ Lhenickými do „vápna“ Rosova hlavička jen těsně
minula soupeřovu branku
23.´- vydařenou rychlou akci Bavorovští po centru zakončili střelou, kterou již
z odkryté branky vykopl jeden z domácích beků
26.´- rychlý lhenický kontr, při kterém Prenner uličkou vyslal Šindeláře, jemuž jeden
z obránců v pravou chvíli odebral míč
30.´- Mahák pronikl pravým křídelním prostorem, jeho málo razantní zakončení
z úhlu Oláh vytěsnil
42.´- únik hostujícího týmu tentokrát zleva až k brance, který zastavil gólman Plojhar
včasným úspěšným zásahem

Druhý poločas
49.´- Mahákův centrovaný míč se dostal k Beranovi, z jehož kopačky vyslaný jen
těsně minul cíl
55.´- o sporném momentu v šestnáctce domácích, zda došlo k faulu či nikoliv,
nakonec rozhodl sudí tak, že hosté penaltu neprováděli
61.´- po Ryšánkově rohovém kopu propadl míč k Tůmovi, který jej pohotově usměrnil
do sítě – 2:1
75.´- po centru zprava před gólmana Plojhara to byl opět Folta, co neobsazený
zblízka hlavou srovnal na 2:2
85.´- šance domácího týmu ke stržení vedení znovu na svou stranu, při níž Mrkvička
našel na „vápně“ Berana, který ale přes „chumel“ hráčů před gólmanem
nezamířil „do černého“
90.´- tu samou šanci k tomu měl i hostující tým při samostatném úniku, Tůma však
unikajícího protihráče stačil ještě dostihnout a připravit jej o balón.

Autor článku: Jan Bumba