SK Ktiš/Lh.B – Sokol Zdíkov 4:2 (2:2)

Rezerva ve skupině o postup podruhé vítězně

Poprvé dosáhla rezerva v „elitní skupině“ OP na vítězství v Šum.Hošticích (16.5. – 3:4), tentokráte doma a zaslouženě. Od počátku byla o něco lepší soupeře a ač dvakrát v zápase prohrávala, nejprve z penalty 0:1 a poté 1:2, stačila do půle vyrovnat na 2:2. Ve 2.poločase již Zdíkovské do ničeho nebezpečného nepustila, přidala dvě branky na 4:2, když za proměňování gólových příležitostí mohlo být jejich vítězství i výraznější. Naše rezervisty výborným výkonem  podržel gólman Boška, a to hlavně v době, kdy se vývoj utkání lámal.