OP Prachaticka – 8.kolo

hráno v neděli 11.10.

SK Ktiš/Lh.B – TJ Zdíkov  5:4 (1:2)

Sudí:   F.Zloch

Branky za Ktiš:  R.Sura 2 (33.´, 63.´), P.Prenner st. (55.´), J.Růžička z 11 (72.´), P.Lukšovský 1 (87.´)

Branka za Zdíkov: V.Zimmer 2 (13.´, 80.´), J.Woldřich (40.´), M.Baraté (83.´)

Kauč: P.Prenner st.

Domácí odehráli zápas plný chyb a nepřesností a po první půlce prohrávali 1:2. V poločase druhém za 25 minut vsítili tři góly na 4:2, otočili vývoj zápasu a zdálo se, že si již v poklidu dojdou pro výhru. Dostali však gól z penalty, aby poté vstřeleným vlastním gólem bylo najednou srovnáno na 4:4 a vidina zisku tří bodů se vzdálila. Vítězství na jejich stranu přeci jen v samém závěru strhl čtvrtým gólem P.Lukšovský.

Autor článku: Mgr. Jan Bumba