magbo system

SK Lhenice – FK Slavoj Český Krumlov B 1:2 (1:1)

Stop lhenické jízdě na vítězné vlně zařídila krumlovská rezerva. 

Všechny týmy SKL mají podzimní část sezóny za sebou!

 

I.B tř. sk.A – 14.kolo 

(jarní předehrávka)

SUDÍ: P.Morong – V.Slepička, V.Heinzl

BRANKA ZA LHENICE:  J.Schön (25.´)

BRANKY ZA ČK: J.Babouček 2 (6.´, 52.´)

SESTAVA SK LHENICE

P.Trnka

                                             

R.Sůra             L.Kopf               J.Motz              V.PIlát

                                             

J.Mrkvička            J.Beran            T.Tůma            J.Pokorný

               

R.Pořádek         J.Shön

 

(46.´ L.Kopf    J.Prenner)

(71.´ J.Mrkvička    P.Prenner ml.)

(82.´ R.Sůra    S.Bečvář)

(84.´ V.Pilát    P.Borovka)

                                                                            Trenér: P.Boška (J.Lukač)  

hráno v sobotu 16.11.2013

 

Ze soupisky FK Slavoje ČK B:  Trnka – Hrabík, Zatloukal K., Fatura, Poláček, Kopřiva, Želenko, Carda, Zatloukal J., Fišer (K), Babouček – Štich, Pimpara.

Nevydařeně vyzněla pro Lhenické podzimní rozlučka v jarní předehrávce. Postarala se o to krumlovská rezerva, která přerušila vítěznou lhenickou sérii, čítající proto „jen“ čtyři vyhrané zápasy, na nichž se zastavila. Stalo se tak v utkání, jenž svou kvalitou zůstalo za očekáváním. Zejména ve 2.poločase ztratilo na plynulosti častým přerušováním za přibývajících faulů, nervozity a zbytečného komentování dění na hřišti  hráči. Přispěl k tomu svým oboustranně problematickým rozhodováním i rozpačitý, nepřesný sudí Morong. Kompaktnější, hbitější a důraznější Krumlovští (druzí v tabulce) dospěli proto k výhře zřejmě zaslouženě, i když Lheničtí alespoň k remíze měli blízko. Neproměnili však za stavu 1:2 penaltu a v samém závěru zápasu dvě gólové „loženky“ a tak na ni nedosáhli….

 

O krumlovských mladících je známo, že mají výborné vstupy do utkání. Potvrdili to i na lhenickém hřišti. Již ve 4.´si vytvořili gólovou možnost, ale gólman Trnka ji skvělým zákrokem zlikvidoval a následnou dorážku vykopl Kopf z brankové čáry. Krumlovské varování se minulo účinkem, neboť lhenická obrana se znovu dopustila chyby, která již byla v 6.´ Baboučkem ztrestána (0:1). Lheničtí po obdržené brance zvýšili snahu. Jejich nakrátko získaná herní převaha nic gólového nepřinesla a Krumlovští ji vbrzku vyrovnali. Běžela 25.´ a hosté signalizovali ofsajd, avšak hra přerušena nebyla. Toho využil rychlostně vybavený Schön, aby z druhé vlny dal obraně vale a únik přesně zakončil (1:1). Ve 27.´ se ke koncovce dostali hosté a to lobovaným míčem přes Trnku, ten jej však ještě stačil zachytit. Ve 29.´ zase nasměroval centr do šestnáctky domácí Motz, jeho spoluhráči však balón do branky neusměrnili. Ve 31.´, po lhenickém rohu, pálil Pokorný těsně nad břevno. Na druhé straně (ve 34.´)  v poslední chvíli přerušil zprava krumlovský atak skluzem Pilát. Ve 35.´ vznikl před Trnkou pořádný závar, nebezpečí z něho bylo domácími zažehnáno. Ti na oplátku (ve 43.´) odpověděli Beranovou střelou po Tůmově vybídnutí, skončila jen v boční síti a hned poté (ve 44.´) tou Mrkvičkovou, tentokráte po dlouhém Motzově křižním pase, ta pro změnu skončila v horní síti branky. První poločas tak skončil smírně, aby ten druhý byl bouřlivější na hřišti i v ochozech na úkor úrovně hry. Byl to Motz, co hned v jeho úvodu  „hlavičkoval“ na krumlovskou branku, ale ne zcela přesně. V 51.´ poslal Carda zprava míč před Trnku, ten jeho záměr před nabíhajícími spoluhráči včas vystihl. V 52.´ Krumlovští získali míč po předchozím sporném faulu, toho využil Babouček, prodral se přes Motze, přehodil vybíhajícího Trnku a podruhé v zápase poslal svůj tým do vedení (1:2). V 53.´  unikl Pořádek, zištně však z ostrého úhlu vypálil jen do boční sítě hostí. Po dalším chybování lhenických zadáků se dostal k zakončení opět Babouček, aby na strážce lhenické branky nevyzrál. 81.´ přinesla super gólovou nabídku Lhenickým. Při trmě – vrmě v šestnáctce bránící překročili hranice pravidel, ale za jejich protestů následnou penaltu Pořádek neproměnil. V hektickém závěru marně domácí prahli po vyrovnání. Měli k tomu v 85.´ příležitost při dvou Tůmových „tutovkách“, žádná z nich se neujala. Při té první nepropasíroval v jasné pozici míč do sítě, při té druhé balón jen „olízl“ tyč. V 89.´ to byli Krumlovští, co mohli definitivně ztvrdit jejich rodící se vítězství z rychlého brejku do otevřené obrany, ale  Trnka včasným vyběhnutím jej zmařil za cenu střetu s protihráčem a následným otřesem obou exekutorů tohoto vzájemného souboje. Závěrečný hvizd sudího už jen zpečetil prohranou podzimní lhenickou derniéru.

 

Přípravka přátelsky

            Hráno v sobotu 16.11.2013

TJ Vitějovice přípravka st. – SK Lhenice přípravka ml.  3:4 (1:3)

BRANKY ZA LH.: Mikuláš Ludačka 3, Petr Bláha 1