Do hry dále vstoupili:. Jedlička, Vincik, Balogh
Za absence hráčů: Dvořáka, Plojhara, Dav.Kiše, Fišera, P.Prennera, Mrkvičky a Schöna
Trenér: Ivo Čech                Vedoucí týmu: Pavel Boška

Sestava SK Malše Roudné komb.:
Hošna – Jinšík, Hrouda, Tomášek, Pazourek – Wohlgemuth, Neckář, Vogl, Goretki – Nekvinda, Podlaha
Dále do hry vstoupili: Stankay, Volák, Trnka

Lheničtí pro přípravné zápasy zvolili za soupeře celky z vyšších soutěží (z KP a I.A tř.). Tentokrát jim byl soupeřem kombinovaný tým Malše Roudné, složený z hráčů z kádru „áčka“ (hrající I.A tř.sk.A – po podzimu na 4.místě) a „béčka“ (hrající I.B tř.sk.A – po podzimu na 1.místě). Utkání bylo hráno na nerovném terénu a za silného větru, což shodně ztěžovalo herní projev domácímu i hostujícímu týmu. V prvním vyrovnaném poločase to byli malšané, co se ujali vedení (1:0), ale peckářům se podařilo do poločasové otáčky vyrovnat (1:1). Druhá půle byla již v režii domácích za jejich „gólové smršti“, při které do lhenické sítě nastříleli pět branek, aby hosté až za stavu 6:1 snížili na přeci jen přijatelnějších 6:2. Přesto konečný výsledek s výší prohry odpovídá rozdílu třídy.

Sled branek v utkání
1.poločas:
1:0 – první gól vstřelil domácí hráč přímo z rohu, z vydařeného zatočeného kopu na zadní tyč
1:1 – domácího gólmana Hošnu prostřelil Mahák přízemní střelou po akci Máčla a Berana, s finální přihrávkou od druhého jmenovaného, a srovnal na 1:1

2.poločas:
2:1 – po přečíslení bránících hráčů hostí a jejich špatného odkopu se domácí znovu ujali vedení prudkou střelou pod břevno
3:1 – malšané utekli Lhenickým o dvě branky z nařízené penalty za Beranův faul

4:1 – tvrdou střelu hostující gólman P.Šindelář neudržel a proti dorážce dobíhajícího hráče byl bezmocný
5:1 – dalekonosná střela (z cca 30 m) nešťastně propadla strážci lhenické branky do sítě
6:1 – dobře mířená střela zpoza „šestnáctky“ zapadla přesně k tyči do brankové konstrukce
6:2 – po průniku Trojana levým křídelním prostorem a jeho centru do vápna se míč odrazil k Beranovi, který jej nekompromisně uklidil do sítě a uzavřel tak vysoký gólový účet tohoto zápasu