I.A třída skupina A – 10.kolo         hráno v sobotu 22.10.2022 od 12.00 hod.

SK Lhenice – FK Vodňany

1:4 (0:2)

Sudí: BOČEK Petr – KOLLMANN Jaroslav, VOTAVA Pavel
Branka za Lh.: 71.´ M. Rosa
Branky za Vodňany: 24.´ K. Kukla, 45.´ J. Volmut, 58.´ J. Píša, 67.´ T. Vokatý (penalta)

Ze soupisky FK Vodňany:
J. Budín – T. Vokatý (68.´ S. Šteier), M. Lovička (58.´ T. Kubeník), J. Volmut , O. Benedikt , J. Píša , O. Hudák, K. Kukla (85.´ A. Iljushkin), J. Plocek,
D. Janda (88. S. Kubeš) , M. Brož

Průběh zápasu
Server fotbalunas.cz napsal:
Vodňany už jsou třetí! Uspěly i ve Lhenicích.
Vodňany jsou příjemným překvapením sezóny a posouvají se stále kupředu. Jejich silnou stránkou mimo jiné je, že své góly dokáže tým rozprostřít mezi mnoho různých hráčů – ve Lhenicích se znovu trefili čtyři různí střelci. Na zápase fotil Jan Klein, sestřih zaslal Vladislav Burda.

– pohledem lhenického trenéra Ivo Čecha:
„Zápas s Vodňany jsme nezvládli podle představ. Hosté mají nespornou fotbalovou kvalitu a u nás ji ukázali, ne náhodou toho mají někteří hráči tolik odehráno i ve vyšších soutěžích. Přestože jsem neměl k dispozici 6 hráčů, což je do našeho kádru obrovský zásah, myslím, že jsme se s tím mohli popasovat lépe. V některých situacích jsme se nezachovali správně a soupeř trestal. První dva góly byly velmi pěkné, krásně trefené. Druhý vlastně ukončil první poločas, ten mě mrzí moc. V něm ještě dvakrát velmi dobře zasahoval náš brankář Plojhar, my zahrozili jen nepovedeným centrem Berana, který skončil na břevně hostující branky. Na začátku druhé půle měl snížení na hlavě David Kiš v naší asi největší brankové příležitosti a vzápětí platilo nedáš-dostaneš, nepovedený centr na druhé straně do naší branky naopak spadl, se štěstím pro hosty. Pak proti nám rozhodčí nařídil penaltu po nafilmovaném pádu zkušeného Kukly, my už jen snížili Rosou na 1:4 a byť jsme tam i my nějaké náznaky měli, hosté si vítězství zasloužili, zkušeně si ho pohlídali. Příští týden nás čeká důležitý zápas v Netolicích a já doufám, že už nikdo z tohoto již tak úzkého kádru neubyde.“