Trenér: Ivo Čech             Vedoucí týmu: P.Boška

Řehoř    Hanzlík   Votava   Točík    Vokurka
Hofmann
Střídali: Hütter, Kotnauer

Hodnocení zápasu trenérem Ivo Čechem
„Přípravné utkání s Jankovem je téměř již tradicí, tentokrát ale soupeř v obměněném složení a stejně jako my s některými absencemi. Z mého pohledu zápas splnil účel, hráli jsme aktivně, soupeře do šancí nepouštěli a vyrovnali se mu v rychlosti. Pochopitelně tam byly i chyby, ale já jsem víceméně spokojen, dokud jsme stíhali fyzicky, bylo to vyrovnané, po hodině hry se projevila větší kvalita Jankova na míči a pouze jediná naše možnost střídat. V prvním poločase jsme se dostali do vedení, soupeř trochu šťastně ještě do poločasu vyrovnal a podobně i ve druhé půli dal vítěznou branku. Nikdo se nezranil, hodně jsme si zaběhali bez míče, ukázali i dobré věci, takže pro nás dobrá příprava.“

Komentář zveřejněný SK Jankov:
„Zimní příprava fotbalistů Jankova je u konce. Na jejím závěru sehráli v pořadí čtvrté přípravné utkání. I tentokrát neměl realizační tým v čele s hlavním koučem Otakarem Matoušem k dispozici kompletní kádr, ovšem nemalé absence řešil i trenér domácích Ivo Čech. Zápas nakonec zvládl favorit z krajského přeboru výhrou 2:1, ale herně nepřesvědčil. Příští neděli čeká na Jankovské vstup do jarních odvet na hřišti Olešníku.
Hosté od úvodu očekávaně více drželi balón, ale Lheničtí dobře organizovaní stoperem Tůmou je k šancím nepouštěli. Výjimkou byla standardní situace v 7. minutě, kdy to ostrým polocentrem a polostřelou vyzkoušel nečekaně Řehoř a Plojhar se v brance musel řádně natahovat. Postupně začaly i Lhenice vystrkovat útočné růžky, k čemuž jim notně dopomohla 20. minuta a v ní vstřelená branka, která hosty viditelně vykolejila. Velký kus práce odvedl drzým průnikem Máčl a na konci akce byl dorážející David Jirkovský – 1:0. V následujících minutách se Jankovští trápili více než se soupeřem sami se sebou a svojí nepřesností. Přesto se jim podařilo ještě do poločasu vyrovnat. Ve 40. minutě se na útočný výlet středem hřiště vydal Řehoř, v pokutovém území se míč šťastně odrazil k Danielu Točíkovi, jenž hned ve svém prvním utkání za Jankov dokázal skóroval – 1:1.
Druhé dějství příliš šancí nepřineslo. Aktivitu držel ve své moci Jankov, jenže k nebezpečným šancím se dostával velmi těžce. A tak mu k jedné z nich domohl chybující Kiš, čehož se pokoušel využít technickou střelou Hofmann, ovšem branku zhruba o metr minul. Kolem 70. minuty se tlak stupňoval a Plojhar se musel v domácí brance činit. Hofmannův pokus pod břevno vyrazil na roh, stejně tak nebezpečnou a tečovanou střelu Hüttera. V 72. minutě už byl krátký. Krásnou individuální akcí se blýskl Točík, Hofmannovo zakončení Plojhar ještě zneškodnil, avšak na dorážku Jakuba Vokurky už neměl nárok – 1:2. O pár minut později to střelou z hranice šestnáctky zkoušel opět Vokurka, střelu doprostřed Plojhar pokryl. Závěrečná snaha “Peckářů” k vyrovnání nevedla. Největší šanci měl Máčl, jenže střelou z dobré pozice Komrskovu branku minul.“