Střídání: 46.´ ↑ J.Mrkvička ↓ D.Šindelář; 60.´ ↑ Dom.Kiš ↓ J.Máčl; 67.´ ↑ D.Jirkovský ↓ D.Trojan; 87.´ ↑ P.Vincik ↓ M.Mahák
Do hry připraveni: gólman T.Plojhar, Z.Jedlička
Trenér: Ivo Čech                    Vedoucí týmu: Pavel Boška

Ze soupisky Tatranu Prachatice „C“:
Kolafa – Růžička (K), Kolda, Lukeš, Lachkovič, Šabršula (71.´ P.Hlouška), Janošťák (46.´ Kuzma), Miesbauer, Kotrch, Hrbek, Grametbauer (82.´ Podlaha)
– do hry připraveni : Sova, Kukačka – trenér: Jan Lachkovič

Lhenickým se domácí opožděná jarní premiéra (pro odložený zápas 2.kola se Sokolem Stachy na 4.5.) herně nevydařila. Ač měli prachatickým rezervistům co oplácet – jedinou podzimní těsnou prohru 1:0 – a i proto slušná návštěva (cca 120 diváků) očekávala od domácího týmu víc. Zvláště po dobrých výkonech ve třech utkáních venku (při dvou po sobě přesvědčivých výhrách v Dražejově 1:4, v Bavorově 0:4 a to i přes smolnou prohru 1:0 na strakonickém Junioru, kdy byli lepší soupeře).
V tomto utkání však postrádali většího nasazení, pohybu, vázla i jindy celkem dobrá kombinační hra, proto se i obtížněji prosazovali proti zvolenému způsobu soupeřovy hry, které se často i přizpůsobovali. Až v blížícím se závěru zápasu, v němž hostující tým fyzicky převyšovali a přehrávali, vytvářeli si i gólové možnosti, aby však ani ty z kategorie „tutovek“ neproměňovali…

Průběh utkání:
Domácí, Lheničtí se již v 9.´ utkání ujali vedení (1:0), ale hostům se do poločasové přestávky podařilo (ve 35.´) za bojovnosti srovnat na 1:1 při oboustranně poskrovnu vznikajících brankových příležitostí. Hned v úvodu druhého poločasu (v 50.´) šli domácí z penalty znovu do vedení (2:1) a jak se ukázalo, byla to branka vítězná, neboť ani šance při již zmiňovaném jejich závěrečném tlaku po navýšení „hubeného vedení“ nic gólového nepřinesly.

Podstatné momenty zápasu
První poločas:
9.´- po uvolnění zprava Mačla, jeho předložení míče před branku Tůmovi, co jej zblízka
poslal mezi tyče a Lheničtí šli do vedení – 1:0
14.´- rohový kop v provedení domácích zakončoval znovu Tůma střelou – tentokrát
těsně míjející brankovou konstrukci
21.´- konečně vydařená kombinační akce domácích, kdy Trojan zprava vystihl Mahákův
náběh před branku, jeho střelecké zakončení stačili bránící zblokovat
30.´- lhenický J.Prenner poslal centrovaný balón ze standardky do šestnáctky hostí,
jeho zakončovateli při střelbě byla ale branka malá
35.´- po centru do vápna a nedůrazu ve lhenické obraně neobsazený hráč hlavou
nasměroval míč na Rapčanovu branku, hned následně z odrazu ho Hrbek uklidil do
sítě a srovnal na 1:1

Druhý poločas:
50.´- faul na pronikajícího Maháka v šestnáctce s následnou nařízenou penaltou, kterou
Beran s přehledem proměnil a znovu poslal Lhenické do vedení – 2:1
64.´- po překonání obrany hostí vyzval Mahák k zakončení Mrkvičku, co v pozici „sám
na gólmana“ jej nepřekonal a hned poté vytěsněným míčem orazítkoval břevno
76.´- z akce zprava Dom.Kiš našel centrem u zadní tyče Kolafovy branky Mrkvičku, jenž ji ale v pádu hlavou, již zcela odkrytou, netrefil
80.´- Prachatičtí přežili další šanci domácích, kdy centrovaný balón se opět dostal k Mrkvičkovi, který hledal v lepším gólovém postavení Maháka, jeho nahrávku však beci vystihli
85.´- Beran zatáhl míč, uličkou jej nahrál Mrkvičkovi, ten však další možnost k navýšení těsného vedení promarnil
86.´- po faulu a následně rozehraném trestném kopu před Kolafu se ani Tůmovi, ani Mrkvičkovi nepodařilo usměrnit jej do sítě

Autor článku: Jan Bumba

Závěrem
– výňatek z reportu o tomto utkání pro „Deník“ autora Vl.Klímy:
„Peckáři to tentokrát sice měli s odřenýma ušima, ale důležité jsou tři body… Jak se říká, je jedno jestli vyhraješ o gól nebo o pět, vždy je to za tři body. V kontextu dalších zápasů B skupiny I.B třídy, pro Lhenické i těsná výhra znamená, že na čele tabulky uskočili béčku strakonického Junioru o dva body a navíc mají k dobru jeden zápas. V pozici lídra si znovu vytvářejí zajímavý náskok.“