Sudí: P.Pánek – M.Harvalík, J.Trněný ml.

T.Plojhar – P.Vincik, D.Šindelář, R.Sura, Vl.Burda

Blaník Strunkovice – ze soupisky pro toto utkání:
A.Kašpar – M.Kuneš, Z.Vojtíšek, V.Páník, J.Gažík, J.Žurek, J.Brych, S.Pravda, R.Žurek ml., M.Dvořák, P.Ostádal, R.Žurek st., A.Kadlec

Blahopřání k „devadesátinám“.
V samém úvodu utkání domácí, Lheničtí pogratulovali nejstaršímu členu lhenického SK Jiřímu Bartákovi k „devadesátinám“, kterých dosáhl 23.7., a též mu poděkovali za dlouholetou odvedenou práci pro klub a stálou přízeň i přes pokročilý věk.

Sled branek a jejich střelci:
21′. 0:1–R.Žurek, 28′. 1:1–L.Balogh, 53′. 2:1–J.Schön

Podstatné momenty utkání
Domácí lhenický tým nastoupil po dlouhé době k prvnímu přípravnému utkání, na rozdíl od týmu hostí, a na jeho herním projevu to bylo patrné…

První poločas
7′. – první branková možnost hostujícího týmu – nebezpečnou jeho střelu stačil Beran zablokovat
11′. – šance domácích – Mahákův centr do šestnáctky Schön zakončil málo razantně
13′. – po nevydařeném odkopu domácích míč získal soupeř – jeho samostatný únik bravurně zlikvidoval gólman Dvořák
16′. – další gólová příležitost Strunkovických – Žurkovo zakončení však opět skončilo zablokováno
21′. – R.Žurek po uvolnění obešel stopéra i gólmana a poslal strunkovický tým do vedení 0:1
27′. – po zaváhání obrany hostí získal míč Tůma – nabil jej pod sebe Mahákovi, jeho střela ale byla nepřesná
28′. – po Trojanově přesné nahrávce Balogh po převzetí míče zamířil “ do černého“ a srovnal na 1:1
43′. – domácí Vincik poslal balón do šestnáctky do výhodné střelecké pozice Šindelářovi, nepřesným jeho zakončením byla šance zmařena
44′. – za faul domácích ve vápně nařízenou penaltu střelec strunkovické branky R.Žurek neproměnil!

Druhý poločas
47′. – po provedeném rohovém kopu domácími se k balónu dostal Rosa, jeho razantní střela přes blok do sítě neprošla
53′. – z Ryšánkova rohového kopu Schön přesnou trefou hlavou strhl těsné vedení na stranu domácích, Lhenických – 2:1
55′. – po dobré kombinaci Burda vyslal Vincika – ten sám před gólmanem jej přehodil, ale branku netrefil
66′. – Strunkovičtí získali v sérii několik rohových kopů i z nich odražených míčů, avšak nic gólového z toho nevytěžili
78’. až 87′. – ve snaze po vyrovnání tlak hostujícího týmu s blížícím se závěrem narůstal, a to i s velkými gólovými šancemi, kdy jen jejich neproměňováním, ale i několika skvělým zákrokům lhenického gólmana Plojhara a i beků před ním se jim vyrovnat nepodařilo.

Domácí lhenický tým tak v prvním přípravném zápase těsně zvítězil.

Autor článku: Jan Bumba