Branky za Ktiš:  P.Lukšovský 2,, J.Grill 1

(75.´ J.Grill)

R.Pořádek            P.Lukšovský

(65.´ S.Bečvář)       (89.´ O.Svoboda)

Kauč: P.Prenner st.

Rezerva tentokrát opět nemohla využít větší pomoci pendlů z A týmu, neboť opět hrála zápas současně s „áčkem“. A tak pomohli fotbaloví „matadoři“, aby dva z nich také gólově rozhodli toto utkání (P.Lukšovský, J.Grill). Rezervistům utekl počátek mače. Prvních deset minut se nemohli dostat do hry a po chybách prohrávali 1:0. Tato obdržená branka je „nakopla“, dokázali srovnat na 1:1 a po dobrém týmovém výkonu ještě do poločasu otočili stav na 1:2, kdy na hřišti již byli jasně lepší. Ve druhé půli zajištěnou obranou domácí do ničeho nebezpečného nepouštěli, až na jednu gólovou příležitost, kterou zlikvidoval gólman Vostřez. Přidali třetí branku na 1:3 a bojovností dovedli utkání k vítěznému konci.

Autor článku: Mgr. Jan Bumba