Střídání: 25.´ P. Vincik – P.Prenner; 80.´ Dav. Kiš – D.Jirkovský; 83.´ Dom. Kiš – M.Fišer; 87.´ J. Prenner – M.Mahák

Trenér: Ivo Čech              Vedoucí týmu: P.Boška

Ze soupisky SK Mirovice:
Z. Čejdík – O. Kocourek, J. Štochl – J. Císař, J. Převrátil (87. J. Mašek), R. Převrátil, K. Mařík, A. Husar – P. Janota (80. T. Vondrák) , M. Štochl, R. Peterka (83. M. Huleš)

Průběh zápasu
Vl.Klíma – Deník.cz: „V dalším kole fotbalové I.A třídy cestovali Lheničtí na hřiště velkého favorita do Mirovic. Po vyhraném poločase byla naděje i na body, ale soupeř stav otočil. Lheničtí favorita potrápili, body z Mirovic však žádné nevezou“
Pohledem lhenického trenéra Ivo Čecha:
„Po domácím utkání s Vimperkem jsem řekl, že toho není moc, co bych klukům vytknul a že věřím, že s takovým nasazením snad i body přijdou. Po dalším zápase bych mohl říct to samé. Náš sobotní soupeř je jedním z favoritů celého ročníku a má kvalitní kádr se zkušenými fotbalisty. První poločas byl celkem vyrovnaný, domácí Mirovice měly více ze hry a hrozily zejména perfektně zahrávanými standardními situacemi. Nám se na konci první půle podařilo z jedné brejkové situace jít do vedení brankou Vincika, který nahradil zraněného Prennera. Druhý poločas byl o něčem jiném, domácí zvýšili pohyb a zrychlili kombinaci, přehrávali nás a několik jasných šancí jim ještě pochytal brankář Dvořák, který měl na ruce i tu penaltu, po které srovnali stav. Mirovice zaslouženě výsledek otočily, ale my za stavu 2:1 šli sami na bránu Fišerem a mohlo to být možná jinak. Každopádně pro nás povzbudivý výsledek na hřišti velmi dobrého týmu, který by se určitě neztratil ani o soutěž výš. Nic jsme nevypustili, bojovali, kluky musím pochválit, přestože ne všechno bylo dobře, teď už je ale potřeba bodovat, i když to nebude vůbec lehké, zajíždíme do Čkyně.“