OP Prachaticka – 12.kolo                             hráno v neděli 8.11.

Branky za Nebahovy:  V.Rosa (21.´), J.Mráz z 11 (52.´), M.Rosa (71.´)

R.Houška

J.Krotký        P.Borovka        Vl.Burda        J.Exner

M.Mahák            R.Sura

(46.´ S.Bečvář)

Utkání probíhalo oboustranně za nepřesností a chyb.  Domácí se dostali hned v jeho úvodu do vedení pěknou brankou J.Exnera (v 8.´ 1:0), hosté ale ve 21.´ z trestného kopu V.Rosou vyrovnali (1:1), když po většinu zápasu jen nakopávali dlouhé balóny a domácí se tak těžko dostávali do hry. Ještě do konce prvního poločasu mohli Nebahovští jít do vedení z penalty, ale gólman P.Trnka ji chytil. V počátku druhé půle (v 52.´) kopali V Mrázem druhou, tentokráte ji proměnili a ujali se vedení (1:2). Domácí se snažili  o vyrovnání, kdy většina herního času se odehrávala na polovině hostí, ale gólové možnosti si nevytvářeli. V 71.´ přidali Nebahovští M.Rosou třetí branku (1:3), aby si následně dvougólový náskok pohlídali a o zápasu bylo rozhodnuto.

Autor článku: Mgr. Jan Bumba