V.Pilát

P.Prenner        T.Tůma        J.Beran        J.Mrkvička

(75.´ J.Mrkvička) (75.´ S.Bečvář)                     (46.´ J.Schön)

M.Bednár

Lheničtí v posledním přípravném utkání, s týmem hrajícím o třídu výše, postrádali ve velkém vedru větší nasazení a bojovnost. Že po 1.poločase zaslouženě prohrávali pouze 2:0, mohou vděčit skvělým zákrokům gólmana J.Dvořáka. Přesto ale v 6.´ mohli jít do vedení R.Pořádkem, který obrovskou brankovou příležitost neproměnil. Naopak Vimperští o 4.´ později vsítili první gól a ve 35.´, po rohovém kopu, druhý.

Do 2.poločasu oba týmy provedly výrazné změny v sestavě – přece jen se ještě pořád jednalo o přípravu. Domácí v něm přidali třetí branku, když hosté nedokázali gólově odpovědět, ač k tomu velké možnosti měli R.Sura po rohu a také P.Prenner.