Tatran Prachatice-SK Lhenice 5:1 (0:0)

Pro Lhenické smolný první přípravný zápas rozdílných poločasů. Přišli v něm na celé mistrovské jaro o gólmana. Hráno za umělého osvětlení na umělce v PT v pátek 6.2. od 18.30 hod.

Celý první poločas sehráli Lheničtí s účastníkem krajského přeboru vyrovnanou partii. Přišli však v něm ve 20.´ o gólmana Petra Trnku, který po kontaktu s protihráčem, pro neúmyslné zranění, ze zápasu odstoupil. Vyšetření s ošetřením v prachatické nemocnici vyneslo krutý ortel – tříštivou zlomeninu hlavičky lýtkové kosti s dlouhodobou léčbou. V brance jej do zbytku utkání nahradil hráč z pole  J.Pokorný. Domácí rozhodli o výsledku utkání ve 2.poločase, ve kterém vsítili pět branek. Tu první hned v 50.´, na kterou dokázali hosté ještě o pět minut později odpovědět J.Beranem a srovnat na 1:1, ale poté Prachatičtí čtyřmi brankami, povětšinou po lhenických chybách, rozhodli o svém přesvědčivém vítězství. Lheničtí trenéři dali v zápase příležitost všem přítomným hráčům z kádru, jak dokazuje sestava pro 1. a 2. poločas.