SK Lhenice – SK Jankov B / Dubné 4:2 (2:1)

Byli to jankovští rezervisté , co šli v 15.´ Kudláčkem po rohovém kopu do vedení. Již v 19.´ však Lheničtí po trestném kopu J.Prennera dorážkou T.Tůmy srovnali na 1:1, aby se do  poločasové otáčky (ve 31.´), z pohledné akce gólem do již zcela odkryté branky, ujali R.Pořádkem vedení (2:1). V 80.´, po ideální Pořádkově nahrávce, utekli Jankovským J.Beranem o dvě branky (3:1). Ti ale o pět minut později (v 85.´) vsítili po rychle rozehraném trestném kopu Bohdalem kontaktní gól a na samý závěr se navrátili do zápasu, jehož brankový účet ještě v 86.´ přeci jen stačili uzavřít Lheničtí na konečných 4:2 a to J.Mrkvičkou z excelentně provedeného rohového kopu J.Beranem. Výsledek přípravného utkání odpovídá poměru sil na hřišti. Trenéři lhenického SK P.Boška – J.Lukač opět dali příležitost všem přítomným hráčům z kádru.

Branky za Lhenice: T.Tůma, R.Pořádek, J.Beran, J.Mrkvička

Branky za Jankov:Kudláček, Bohdal