TJ Zbytiny – SK Ktiš/Lh.B 1:6 (1:3)

Naše ktišská rezerva fotbalové sousedy na jejich hřišti

přesvědčivě přehrála.

Hned od počátku utkání měli rezervisté převahu za vytváření brankových příležitostí a zaslouženě také šli do  dvoubrankového vedení. Poté počala hra postrádat na plynulosti, na hřišti přibylo zbytečných emocí a dohadů, zvláště po udělení červené karty za faul gólmanu P.Trnkovi s následnou penaltou, ze které domácí snížili na 1:2, když do branky se za vyloučeného postavil hráč z pole M.Mahák. Do konce poločasu však hosté utekli Zbytinským opět o dvě branky a to rovněž z penalty, kterou proměnil J.Mrkvička (1:3). Ve 2.poločase, ač o deseti, rezervisté ovládli hru, přidali další tři branky, ač jejich vítězství mohlo být ještě přesvědčivější při přesnější koncovce v gólových možnostech.

OP – Prachaticka sk.A                                                                     hráno v neděli 14.9.2014

Červená karta:P.Trnka (Ktiš)

Branky za Ktiš:  J.Mrkvička 3 (1x z 11), S.Bečvář 2, J.Beran 1

Branka za Zbytiny: Václavík (z 11)